PERSONAALSE ARENGU TREENING

- Coaching ehk personaalne arengutreening on turvaline ja kindel viis avastada oma arenguvõimalused, parimad oskused ning jõuda eesmärkideni, mis rahulolu ja õnnetunnet pakuvad. 

Ta sobib neile, kes soovivad elus ja tööl, suhetes ja oma tuleviku planeerimisel paremini hakkama saada ning on huvitatud oma isiksuse arengust – juhtidele, loomeinimestele, õpetajatele, inseneridele, poliitikutele, arstidele jt.

- Coach ehk arengutreener on selline partner, kes esitab sulle vajaduse korral ka taganttorkivaid ja isegi ebamugavaid küsimusi. Ta sunnib sind raamist välja tulema, avaralt ja uue nurga alt mõtlema, pingutama ja vajalikke otsuseid tegema ja vastutust võtma, et suudaksid lahendada kerkinud probleeme, saada professionaalses mõttes igakülgselt paremaks ning nautida õnnestumisi.  

- Olenevalt igaühe individuaalsetest eesmärkidest ja inimese eripärast kasutatakse personaalsetel kohtumistel kliendile sobivaid metoodikaid, et jõuda püstitatud eesmärkideni kõige tulemuslikumal viisil.

Tänu omaenda pikaaegsele juhtimiskogemusele, poliitmaailmast saadud õppetundidele ja kultuurivaldkonna erialasele taustale saan personaalset arengut toetava treenerina esitada vajalikke küsimusi väga erinevate elualade tegijatele.

 Kui sa vajad tuge, et

* avardada oma arenguvõimalusi

* sõnastada selgemalt oma eesmärke

* teha paremat koostööd oma kolleegidega

* osata teadlikumalt kuulata kliente

* luua endale rahuldust pakkuv karjäär

* suunata kindlamalt oma elu – 

siis võta minuga ühendust

Creative Coaching & Consulting Center

Agentuur Neli OÜ (Reg nr 12003245)

Tegevusluba nr 217785 (HTM)

  • Facebook
  • LinkedIn
Mustvalge logo ICF.png

Personaalse arengu treener Laine Randjärv

coach@lainerandjarv.com

Skype: laine.randjarv