PARTNERID JA KLIENDID RÄÄGIVAD

Janek Mäggi

Suhtekorraldaja,

kommunikatsioonibüroo Powerhouse

Mulle on oluline, et kaastöötaja on rõõmsameelne, teotahteline, tulemuslik ning eesmärkide saavutamiseks ennastandev.

 

Laine suudab panna enda kõrval inimesed tööle, loob meeleolu, mis motiveerib pingutama. Ta teab, et iga mõte on väärt kaalumist, kui meeskond usaldab üksteist ning otsib lahendusteid, mis pole keskpärased, vaid lennukad.

 

Laine on soe, sõbralik ja ambitsioonikas. Inimene, kellel on hea kuulmine, meeskonnakuulmine. Ta peab viisi muusikas, töös, elus ja sõpruses.

 

Väärikas kaasteeline alati, kui tee pole lühike ja ilm pole parim. Hoiab tuju üleval.

Arolin Raudva

Vabakutseline tantsija

Enne, kui alustasime oma sessioone, muretsesin, et mul pole konkreetset küsimust, millega alustada. Segaseid mõtteid ringles peas palju, aga selge alguspunkt välja ei joonistunud.

Läks nagu lubatud - “ära muretse, see ise kujuneb”. Kujuneski ning väga üllataval, kuid selgel ja loogilisel viisil.

 

Sain Lainelt väga palju häid pidepunkte, millele toetuda oma loometöö koordineerimisel ja meeskonna suhete haldamisel.

Coachina oskab Laine tekitada väga usaldusliku ja turvalise atmosfääri, milles suudab olla nii toetav kui ka esitada väljakutseid, mis innustavad oma mugavustsoonist välja astuma.

See kombinatsioon oli minu jaoks efektiivne ning võimaldas probleeme, inimesi ja situatsioone näha uues valguses, mis omakorda tekitas võimalusi uute lahenduste ilmnemiseks.

 

Kõige olulisem on, et Laine tajus minu isiksust väga hästi ning leidis õiged vahendid minuga töötamiseks, kombineerides nutikalt loovat mängulisust ja korrastavat ratsionaalsust.

Urmas Kõiv

Areng.ee, Heateenindus.ee, Turundustreff.ee, Bestbluesolutions.com, Ecwind.ee

Laine oskab coachingu sessioonidel luua, usaldusliku, avatud ja inspireeriva õhkkonna ning juhtida coachingu protsessi süsteemselt ja eesmärgipäraselt.

 

Laine on tähelepanelik kuulaja, ta oskab nö "ridade vahelt" välja lugeda varjatud probleeme, millest coacheel endal teinekord aimugi pole ning esitada ootamatuid küsimusi, mis panevad oma probleemidele hoopis uue nurga alt lähenema.

 

Ta on coachingu vallas ennast korralikult harinud ja oskab kasutada just õiges ajal ning õiges kohas sobivaid coachingu metoodikaid, millest omanäolisem on loovmeetod - creative coaching

 

 

Transparent CCC logo.png

Personaalse arengu coach Laine Randjärv

coach@lainerandjarv.com

Tegevusluba nr 217785 (HTM)